Customer Success Specialist

Poszukujemy Specjalistki/y Customer Success
Fintech / AI/ Ratowanie Świata przed papierkową robotą
3 500 – 5 000 PLN netto student/brutto niestudent
Fajna ekipa i fajne benefity

Co robimy?

Scanye ratuje ludzkość przed papierkową robotą! Oszczędzamy czas, pieniądze, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala wygodnie przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami. Szybko rośniemy, co jest przyjemne i motywujące. Działamy w modelu abonamentowym i szukamy opiekuńczej, wyrozumiałej, cierpliwej i profesjonalnie rozwiązującej problemy osoby do opieki nad rosnącą grupą klientów. Cliche o młodym zespole i luźne atmosferze przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabianiem pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć ziomków. Tak pracę w zespole Customer Success oceniają jej członkowie:
  • Ola Opowiedziała o tym nagrywając wideo (OBEJRZYJ TUTAJ), a w tle ulice Bangkoku,
  • Karol “Praca w Scanye to przede wszystkim luźna atmosfera, profesjonalizm oraz wsparcie. To co jest ważne, to samodyscyplina, nikt nie stoi nad tobą z batem, ale dostajesz zadania, które musisz zrealizować. Na każdym kroku możesz liczyć na wsparcie, każdy ze Scanyeuszy zawsze chętnie pomoże i nigdy nie będziesz czuł, że jesteś sam. Jeśli lubisz ciekawe zadania, brak korporacyjnego stylu bycia oraz koleżeńską atmosferę w pracy – wbijaj!”
  • Sylwia “Wyobraź sobie, że nagle poniedziałki stają się przyjemne właśnie dlatego, że zaczyna się tydzień pracy -> Tak właśnie jest w Scanye!”
Kogo szukamy?
  • Jesteś komunikatywna/y i wygadana/y ale też umiesz słuchać (i wysłuchiwać),
  • Jesteś cierpliwa/y #maraton_nie_sprint,
  • Chcesz od życia więcej niż norma,
  • Umiesz przyjmować (i dawać) szczery feedback,
  • Potrafisz pisać przyjemne w odbiorze treści
  • Mile widziane, choć nie niezbędne minimum pół roku doświadczenia w obsłudze klienta / Customer Success,
  • Jesteś dyspozycyjna/y 40h tygodniowo.
A jeżeli dodatkowo:
  • Interesujesz się szeroko pojętą sztuczną inteligencją i/lub finansami,
  • Lubisz różnorodne zadania w pracy,
  • Chcesz wdrażać swoje pomysły i eksperymentować, nie tylko wykonywać procedury,
  • Dobrze czujesz się w małym, skupionym na utrzymywaniu wysokiej jakości zespole,
to w Scanye będziesz najszczęśliwsza/y na świecie!
Na czym będziesz spędzać swój czas w Scanye? Na telefonach. Na spełnianiu swoich ambicji. Na wdrażaniu nowych pomysłów. Na tworzeniu wyróżniającej się opieki.
  • Skuteczne wdrażanie nowych użytkowników (zgodnie z naszym modelem, którego Cię nauczymy),
  • Proaktywna komunikacja z klientami (telefoniczna i bardziej zautomatyzowana),
  • Rozwijanie naszych wewnętrznych procesów żeby działały jeszcze lepiej i dawały więcej satysfakcji z pracy,
  • Uosobieniem/głosem klienta w firmie (jesteśmy tutaj dla niego, a nie odwrotnie).
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 3 500 – 5 000 PLN brutto
  • Pracę w zabytkowej kamienicy na Foksal z fenomenalnym tarasem z widokiem na centrum,
  • Szczerą przyjemność z obsługi klientów w szybko rozwijającej się firmie,
  • Dużą odpowiedzialność,
  • Firmowy laptop z dodatkowym sprzętem,
  • Płatny urlop, Multisporty, regularne integracje, kursy, ograniczeniem jest fantazja (i jeszcze trochę budżet)
  • Multum ciekawych problemów do rozwiązania,
  • Elastyczne godziny pracy i podejście do pracy zdalnej, (po przejściu okresu próbnego) choć chcielibyśmy się czasem widywać.
Jesteś zainteresowana/y? Podeślij zgłoszenie na  o tytule „Customer Success Specialist” z CV oraz 3 zdaniami o najfajniejszej rzeczy, jaką zrobiłaś/eś w życiu!