HR Business Partner

Scanye ratuje ludzkość przed papierkową robotą!

Oszczędzamy czas, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala wygodnie przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami. Rośniemy szybko, co jest przyjemne i motywujące. Chcąc utrzymać tę motywację do pracy, szukamy osoby, która pomoże rozwijać się Scanyeuszom oraz dostarczać im nową energię!

Cliche o młodym zespole i luźnej atmosferze przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabiania pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć ziomków.

Jakich osób szukamy?

  • obszar HR to coś co cię kręci – warunek konieczny!
  • umiesz słuchać i wysłuchać,
  • przejmujesz inicjatywę, bierzesz odpowiedzialność za zadania oraz nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów,
  • masz dużą potrzebę rozwoju oraz jesteś osobą samodzielną,
  • umiesz przyjmować i dawać feedback,
  • potrafisz budować relacje,
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacjach.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • prowadzenie rekrutacji,
  • dbanie o motywacje i rozwój pracowników,
  • dbanie o komunikację wewnętrzną firmy,
  • przeprowadzanie ankiet, badających satysfakcję pracowników,
  • zapewnianie sprawnej współpracy z księgowymi w zakresie rozliczeń pracowników
  • dbanie o onboarding nowych pracowników,
  • dbanie o Employer Branding organizacji,
  • organizacja spotkań wewnętrznych,
  • nadzorowanie procesów fakturowania i księgowania,
  • prowadzenie akt pracowników i bieżąca obsługa ich spraw,
  • różne pokrewne zadania administracyjne.
Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie od 7 000 do 11 000 zł netto B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zgrany zespół i znakomitą atmosferę (work hard, play hard).
  • Duży wpływ na firmę i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Biuro na Foksal z 400 metrowym tarasem i niesamowitym widokiem na warszawski skyline (@Dach Towarzyski).
  • Multisport, prywatną opiekę medyczna, owocki, comiesięczne integracje, kultową konwersację Scanye Meme.
  • Korpoatmosferę – nigdy!

Budujemy Scanye od ponad 7 lat. Przeżyliśmy razem liczne startupowe wzloty i upadki. Ostatnio notujemy głównie te pierwsze 🙂 Szukamy ambitnych, energicznych i przedsiębiorczych osób, które pomogą nam zbudować globalną firmę i uwolnić świat od papierkowej roboty.

Brzmi interesująco? Jeśli tak, prześlij swoje CV na  oraz 3 zdania o najfajniejszej rzeczy (nie musi być zawodowa), jaką zrobiłaś/eś w życiu.