Office Manager

Szukamy Office Managera!

Scanye ratuje ludzkość przed papierkową robotą!
Oszczędzamy czas, energię i dobry humor księgowych i przedsiębiorców. Tworzymy inteligentne oprogramowanie, które pozwala wygodnie przesyłać dokumenty do biura rachunkowego, automatycznie odczytuje dane do księgowania i przygotowuje raporty pozwalające wygodnie zarządzać finansami. Rośniemy szybko, co jest przyjemne i motywujące. Chcąc utrzymać tę motywację do pracy, szukamy osoby, która pomoże zarządzać administracją Scanye i zadba o motywacje Scanyeuszy!

Cliche o młodym zespole i luźnej atmosferze przenieśliśmy na zupełnie inny poziom. Przy okazji robienia ciekawych i (po)ważnych rzeczy oraz zarabiania pieniędzy jesteśmy ekipą dobrych znajomych, żeby nie powiedzieć ziomków.

Jakiej osoby szukamy?
  • szczegółowej, zorganizowanej i proaktywnej,
  • posiadającej doświadczenie w administracji,
  • gotowej na różnorodność wykonywanych zadań,
  • osoby przejmującej inicjatywę, biorącej odpowiedzialność za zadania oraz szukającej rozwiązań napotkanych problemów,
  • doskonale radzącą sobie z samodzielną organizacją pracy,
  • potrafiącą słuchać i wysłuchiwać,
  • zarządzanie dokumentacją nie jest jej obce,
  • potrafiącą przyjmować i dawać feedback,
  • posiadającej podstawową wiedzę z zakresu kadr i płac,
  • dostępnej około 40h w tygodniu, ale nie liczymy bardzo dokładnie (może to zmienisz!).
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • kontrola procesów fakturowania i zbierania faktur,
  • przygotowywanie raportów finansowych przy użyciu Google Sheets,
  • zarządzanie biurem,
  • koordynowanie działań HR,
  • współpraca z biurem księgowym,
  • koordynowanie procesów windykacyjnych,
  • prowadzenie rekrutacji i dbanie o rozwój pracowników,
  • różne pokrewne zadania administracyjne.
Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie od 7 000 do 11 000 zł netto B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Zgrany zespół i znakomitą atmosferę (work hard, play hard).
  • Duży wpływ na firmę i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Biuro na Foksal z 400 metrowym tarasem i niesamowitym widokiem na warszawski skyline (@Dach Towarzyski).
  • Multisport, prywatną opiekę medyczna, owocki, comiesięczne integracje, kultową konwersację Scanye Meme.
  • Korpoatmosferę – nigdy!
Budujemy Scanye od ponad 7 lat. Przeżyliśmy razem liczne startupowe wzloty i upadki. Ostatnio notujemy głównie te pierwsze. :slightly_smiling_face:Szukamy ambitnych, energicznych i przedsiębiorczych osób, które pomogą nam zbudować globalną firmę i uwolnić świat od papierkowej roboty.
Brzmi interesująco? Jeśli tak, prześlij swoje CV na  oraz 3 zdania o najfajniejszej rzeczy (nie musi być zawodowa), jaką zrobiłaś/eś w życiu.